Follow

Polski - 07.01.2019

Witaj,

Kontaktujemy się po raz kolejny, aby przypomnieć Ci, że Curse Media dołączy do zespołu Fandom. Kontaktowaliśmy się już z Tobą wcześniej w celu uzyskania Twojej zgody na przekazanie Fandom warunków Twojego konta oraz danych osobowych związanych z Twoim kontem, a informację tę wysyłamy w charakterze przypomnienia, aby mieć pewność, że będziesz mógł nadal cieszyć się nieprzerwanym dostępem do naszych stron.

Abyś mógł nadal czerpać radość z korzystania z Curse Media po tej zmianie, prosimy o wyrażenie zgody na przekazanie warunków Twojego konta i danych osobowych związanych z Twoim kontem do Fandom w zakresie, w jakim dotyczą one Curse Media. Bez wyrażenia zgody, po przeniesieniu nie będziesz mógł uzyskać dostępu do swojego konta na stronach/ w usługach Curse Media. Zgodę możesz wyrazić klikając poniższy link, możesz też dowiedzieć się więcej wchodząc tutaj (lub klikając poniższy link odpowiadający preferowanemu językowi). Wyrażenie zgody nie będzie miało wpływu na Twoje dotychczasowe stosunki z Twitch w związku z innymi Usługami Twitch.

Naprawdę doceniamy Twoje zaangażowanie w nasze społeczności i mamy nadzieję, że dołączysz do nas na tym ekscytującym nowym etapie.

[Prosimy kliknąć link/przycisk, który został wysłany mailem.]

Więcej informacji: English, Français, Deutsch, Español, Italiano, Svenska, Polski, Nederlands

Zespół Curse Media

Was this article helpful?
0 out of 0 found this helpful
Have more questions? Submit a request

0 Comments

Article is closed for comments.
Can't find the answer you're looking for? Submit a ticket!
Powered by Zendesk